TV Kanalları Tv 8 - Maşa İle Koca Ayı
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?
Tv 8

Tv8

             Yayın hayatına 1999 senesinde başlayan Tv8, 2013 yılından beridir Acun Medya bünyesinde yayın yapmaya devam eden bir televizyon kanalıdır. Birbirinden eğlenceli programlarının yer aldığı kanal, her hafta seyircileri ekrana kilitlemeyi başarmaktadır.

            Yayınlamış olduğu programlarla yüksek izlenme oranları elde edebilen Tv8 kanalında yer alan yarışmaları yayın saatinde Tv8 canlı izle kısmından seyredebilmeniz mümkündür. Eğlence kanalı olarak bilinen Tv8 yayınlarında genellikle yarışmalara, yemek programlarına ve talk Showlara yer verilmektedir.

Tv8 En Kaliteli Eğlence Programları

            Birbirinden ünlü isimlerin jüri koltuğunda yer aldığı O Ses Türkiye yarışması ve hayatta kalma macerası ile seyircileri ekrana kilitleyen Survivor yarışması, Tv8'in en çok reyting alan programlarıdır. Bu programları internet üzerinden Tv8 canlı TV izle yazarak, canlı olarak seyredebilmeniz mümkündür.

            Güzel kadınların birbirleriyle şıklık yarıştırdığı İşte Benim Stilim, moda alanında en çok seyredilen programlardan bir tanesidir. Yarışmada yarışmacılar kendilerine verilen konsepte uygun bir kombin oluşturarak, jüriden yüksek puanlar toplamaya çalışmaktadır. Magazin alanında yayına devam eden Aramızda Kalmasın, Magazin 8 ve Magazin 8 Ekstra gibi programlarıyla ünlüler hakkında bilinmeyen haberler veren kanal, en çok ilgiyi yarışma programlarıyla çekmektedir.

            TV8'in en beğenilen yarışma programı olan Survivor, her yıl farklı yarışmacılarla iki takımın birbiriyle olan mücadelelerini ortaya koymaktadır. Hem bir takım oyunu hem de bireysel bir rekabet içeren bu zorlu yarışmada, oynanan her oyun oldukça heyecanlı olmaktadır. Ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunlarıyla seyirciyi ekrana kilitleyen Survivor, internet üzerinden canlı bir şekilde takip edilebilmektedir. Yarışmada yer alan yarışmacılara kullanılan sms oylarıyla her hafta bir birinci seçilmekte ve halk tarafından koruma altına alınmaktadır. Her anının oldukça heyecanlı ve eğlenceli olduğu Survivor yarışması, online canlı TV8 kanalının en çok beğenilen yarışması olarak, internet üzerinden canlı tv bir şekilde seyredilebilmektedir.

Canlı maç yayınlarını artık bein sports 1 canlı tv üzerinden hd kalitesinde izleyebilirsiniz.