TV Kanalları Tv 8,5
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?
Tv 8,5

TV 8,5

            TV 8 bünyesinde yayına başlayan TV 8.5 eğlence yayını anlayışıyla TV'lere renk katıyor. Spor ve eğlence programları ile izleyicilere keyifli anlar sunan TV 8.5 genç kitleye hitap eden özel yayınları ile dikkat çekiyor. Yeni yayın yüzüyle her kesime hitap eden TV 8.5 spor yayınları ile genç kitleyi ekranlara bağlarken eğlence programları ve gündüz kuşağı yayınları ile her kesimden insana hitap eden yayınla sunuyor. Web TV ile İnternet üzerinden de yayın yapan TV 8. 5 canlı izle seçeneği heyecanlı ve renkli yayın yüzü monotonluğu kırarak canlı bir TV izleme keyfi sunuyor. Renkli yayın anlayışına lezzet de kata TV 8.5, Ver Fırına programı ile lezzetli dakikalar sunuyor. TV 8 ile alışkanlık kazandığınız programları da izleyebileceğiniz yayınlarla dikkat çekiyor.

            Yetenek Sizsiniz, Ver Fırına ve Oynat Bakalım gibi programlarla zamana değer katan program yayın politikası ile zamanın keyfini çıkaracaksınız. Göz 6 programı da izleyiciler için bağımlılık yapıcı bir seçenek oluştururken birçok sinema filmi ile de keyif kuşağı oluşturuyor. Ekranların sevilen isimlerini buluşturan ve hikâyesi, kadrosu ve kurgusuyla dikkat çeken Maral En Güzel Hikâyem dizisi de her kesimden insanın izleyebileceği duygu dolu anlarıyla bağımlılık yapıcı bir dizi seçeneği oluşturuyor. Moda severleri için de özel seçenekler sunan TV 8.5 İşte Benim Stilim programı ile moda trendlerini takip etmenizi sağlıyor.

 Ekranların Sportif Yüzü TV 8.5

            2018 Dünya Kupası elemeleri ile milli heyecan yaşatan TV 8.5, NBA yayınları ile de sporseverlere basketbol ziyafeti sunuyor. NBA yayınlarını geniş özetler ve yorum programları ile genişleten TV 8. 5 canlı TV izle seçeneği ile web üzerinden yayın yaparak her an ve her yerden TV izleme keyfini yaşatıyor.

Türkiyenin en büyük izlenen kanallarından trt 1 canlı tv kanalını hd kalitesinde donmadan ve kesintisiz olarak hemen izleyebilirsiniz.