TV Kanalları Star Tv - Bugün
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?
Star Tv

Star TV

 Yayın hayatına 1989 yılında başlayan, ülkemizin ilk özel kanalı olan Star TV, evlerimize yaptığı haberler, diziler, Show programları ve yabancı filmler ile girmektedir. Yaptığı yayınların kalitesi ile her zaman izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Star TV, özellikle Nazlı Çelik'in, sunuculuğunu yaptığı ana haber bülteni ile göz doldurmakta ve izleyicileri kendine çekmektedir. Yayınladığı diğer değişik türden programları ile ilgi çeken kanal reyting sıralamaların da ilk sıralarda gelmektedir. Ayrıca UEFA ligi maçlarını da veren kanal bunu tecrübeli spikerleri ile gerçekleştirerek maç coşkusunu yansıtmaktan geri kalmamaktadır.

Star TV Canlı İzle ve Programlar

Kanalın program listesine baktığımızda değişik türden programlar ile karşımıza çıkmaktadır.

-Duymayan Kalmasın: Bu program ile magazin dünyasında yaşanan gelişmeleri masaya yatıran programda, magazin dünyasında meydana gelen gelişmelerin arka planında yaşananları Deniz Akkaya ve Seren Serengil masaya yatırıyor. Hafta içi her gün ekrana gelen program yayınlanmaya devam etmektedir.

-İlker Ayrık İle Var mısın Yok musun: Eğlence programı olarak karşımıza çıkan bu Show İlker Ayrık'ın eğlenceli sunumu ile evlerinize sizleri de eğlendirmeye gelmektedir.

-Zuhal Topal'la: Hafta içi her gün yayınlanan ve yuva kurmak isteyen bayan ve erkeklerin katıldığı bir program olarak ekranlarımızda yerini almaktadır.

-Bugün: Sabah haberlerinin tecrübeli ismi Celal Pir'in sunuculuğunu yaptığı haber programı, günümüzü aydınlanırken gelişmelerden haberdar olmamızı sağlamaktadır. Ayrıca sevilen diziler de üreten kanal, izleyicileri canlı tv başına kitlemektedir.

            Kanalın bir diğer güzel içeriğe sahip olan dizileri de ilgi çekicidir. Bu dizler içerisinde Anne, Cesur ve Güzel, Hayat Bazen Tatlıdır, Kara Sevda, Kiralık Aşk, Paramparça, Yüksek Sosyete, Aşka Tutsak, Beni Affet bu dizi listesi ile kanal izleyicileri ekran başına kitlenmektedir.

Özel programları ile trt 1 canlı tv izle ile güzel programlar izleyebilirsiniz.