TV Kanalları Show Tv - Hayatım Senindir
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?
Show Tv

Show Tv

            Ülkemizin en eğlenceli kanalı olan show tv izleyicilerine tarafsız, doğru dürüst ve ilkeli yayın yapmaktadır. Bu yüzden en çok güvenilen TV kanalı olmanın gururunu her daim yaşıyor. Dizi, eğlence, haber, spor gibi her konuda izleyicileri için yayınlar hazırlayarak izleyicilerinin her konuda doğru bilgi edinmesini sağlamayı hedefleyen bir TV kanalıdır.

            Show tv her akşam ve gün arasında verdiği haber bültenleri ile gün içerisinde meydana gelen siyaset, medya, borsa spor gibi bütün gelişmelerden anında haberdar olmanızı dizi ve eğlence programlarıyla eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlıyor. Çocukların inanılmaz eğlenceli dakikalar geçirmesini ve müthiş hayal dünyasını keşfetmeye hazırlayan ve yayınladığın günden itibaren her ülkede reyting rekorları kıran yarışma programı çocuktan al haberi Evrim akın sunumuyla izleyicilerini gülmekten kırıp geçiriyor.

Show TV Ana haber Canlı İzleyin

            Ayrıca hafta içi her akşam yayınlanan Ana haber bülteni Jülide Ateş ile Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutmaya devam ediyor. Doğru ve tarafsız haberi takip eden izleyiciler Jülide Ateş ile Ana haber bültenini izliyor. Yine hafta sonları her akşam yayınlanan Ana Haber bülteni Pınar Erbaş’ın sunumuyla Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutuyor.

            Show tv canlı izle ile Türkiye’de ve dünyada olan tüm gelişmeleri haber alarak dizi ve eğlence programları ile de soluk soluğa eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz Geçen sezonlara göre biraz daha iyi konuma gelen kanal dizilere yapılan yatırımları ile reyting kitlesini oluşturmuştur. Canlı yayın konusunda da şu ana kadar akıllarda kalan herhangi bir program olmasa da Ana Haber bültenler ilk sıralarda yer alıyor. Ayrıca kanalın zahide yetişle, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu, 3G Show, Yeni bir hayat, Evrim akın ile ev kuşu ve gelin evi gibi programları bayan izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor. SHOW TV canlı tv izle  mobil olarak Android, İphone ve tabletler üzerinden seyredebilirsiniz.

Modayı ve magazin proğramlarını artık fashion canlı tv üzerinden takip edebilirsiniz.