TV Kanalları NTV Haber - Hava Durumu
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?
NTV Haber

NTV Haber

            Türkiye’de yayın hayatına 1996 yılında başlayan kanal işadamı Cavit Çağlar tarafından kurulmuştur. Kanalın tüm yayınlarını kesintisiz olarak sitemizden NTV canlı izle linkinden online olarak izleyebilirsiniz. NTV Kanalı ülkemizin ilk kez sadece haber kanalı olarak yayın yapan kanalı olarak da tarihe geçmiştir.

            Bugüne kadar yapmış olduğu tarafsız ve ilginç haberleri ile televizyonculuk anlayışına yeni bir soluk ve renk getirmiştir. 1999 yılı başlarında Doğuş Grubu’na katılan kanal aynı zamanda tematik anlamda da yayıncılıkta öncü olmuştur. Günün her saatinde yurtiçi ve yurtdışı haberler olmak üzere yaptığı ekonomik, kültür, sanat ve spor konularında özgün programları ile de sektörde bir mihenk taşı olmuştur. Sitemizde NTV canlı TV izle ile tüm bu programları günün her saati izleyebilirsiniz.

Gece Gündüz Haberleri izleyip gündemi takip edenlerin kanalı

            Özlem Yurt ve Erhan Ertürk ile izleyicilerine her sabah 06.00’dan 09.00’a yeni bir ‘Güne Başlarken’ programı ile merhaba diyen kanal geceden kalan ve güne uyanırken olan tüm gelişmeleri sizlere aktarıyor. Daha sonrasında hava durumları spor ekonomi haberleriyle sizlerin karşısında olan kanal ara kuşaklarda 2 dakikada bilim bilgileri veriyor. Yeşil ekranı ile bizleri doğa konusunda bilinçlendiriyor. Oğuz Haksever gibi bir üstadında yayın yaptığı kanalda her kesimden bir şeyler bulabileceğiniz programlarla 24 saat bizlere kaliteli yayıncılıktan ödün vermeden izlenen canlı tv kanalı hep daha iyiye ve en doğruya ulaşma ilkesiyle devam ediyor yayın hayatına.

            Kurulduğu günden bugüne farklı mecralardan aldığı 700’e varan ödülleri ile kalitesini her daim koruyan kanal ilklerin de mimari Türk yayıncılık tarihinde. Doğada Tek başına, Yeşil Ekran, Gece Gündüz, Tam zamanı gibi bir başarılı yapıma ev sahipliği yapan kanal izleyicilerini bilinçlendirme ve kamuoyu oluşturmada öncülük etmektedir.

Star tv canlı kanalını sitemiz üzerinden donmadan ve kesintisiz olarak hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

 

Kanal Yayın Akışı