Spor kanalları FB Tv - Haber
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?
FB Tv

FB TV

             Futbol her geçen gün insanlar üzerinde etkisini sürdürmeye devam ediyor. Öyle ki insanlar takımları adına yüzlerce kilometre yol kat edip kombine biletlerle her an desteklerini takımlarına gösteriyorlar. Yine hafta içi ve hafta sonu takımları hakkında bilgileri TV'lerde ve gazetelerde takip ederek takımları hakkında bilgileri ilgiyle takip ediyorlar. Bunun doğal sonucu olarak dünyanın hemen hemen her yerinde büyük takımlara ait TV kanalları kurularak takımlar hakkında ilk ağızdan haberler ve idmanlardan görüntüler sunarak taraftarlarının takımları hakkında haber alma isteğine cevap veriyorlar.

            Ülkemizde etkisini gösteren büyük takımlardan biri de Fenerbahçe Spor Kulübüdür. En fazla taraftar kitlesine sahip takımların başında gelen Fenerbahçe gerek taraftarıyla gerekse sportif faaliyetleri ile takım olabilmenin hakkını veren kulüplerdendir. Camiasına var olan her gelişmeyi anında aktarabilmenin getirdiği ihtiyaçla FB TV televizyon kanalı ile 16 Ocak 2003 yılında test yayınına başlamış ve bir yıl sonra 16 Ocak 2004 yılında test yayınından çıkarak normal yayın hayatına devam etmiştir. 2016 yılının sonlarına doğru ise HD yayına geçen FB TV her geçen gün kalitesini artırarak yayın hayatına devam etmektedir.

Neden FB TV:

            Daha çok bilgi verme amaçlı yayın yapan FB TV'nin programları genel olarak şu şekilde sıralanabilir; FB TV Haber, 2F 1B, Maç Başlıyor, Maç Kaç Kaç, Spor Magazin, Hastalıkta Sağlıkta gibi programlar başta olmak üzere Fenerbahçe'nin lig ve kupa maçlarının tekrarı gibi birçok program gün içerisinde izleyicilerinin karşısına çıkmaktadır.

            İzleyicileri her ne kadar evde FB TV'yi uydu aracılığı ile izlese de çoğu zaman uydu imkânı bulamayanlar için ise alternatifler geliştirilmiştir. İnternetin hayatımızda yaygın olarak kullanıldığı bu dönemde FB TV canlı izle seçeneği kullanılarak hemen hemen her yerden taraftarlarına seslenmektedir. Böylece takımından haberdar olmak isteyen taraftarlar FB TV canlı TV izle seçeneği ile takımları hakkında her bilgiye her an ulaşabilmenin rahatlığını yaşarlar.