Spor kanalları Bein Sports 1
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?
Bein Sports 1

Bein Sports 1

             Bein Sports Fr 1 kanalı Merkezi Paris Fransa' da yer alan kanal genel anlamda yaptığı spor yayınları ön plana çıkmaktadır. Al Jazeera Media Network şirketinin sahip olduğu bu spor kanalı neredeyse tüm dünyaya yaptığı spor yayınları ile bilinmektedir. Aslen katar sermayesine sahip olan kanal, İngilizce, Arapça, İspanyolca, Fransızca dillerinde yayınlar yapmaktadır. Genel olarak yayınlarını spor üzerine yapan kanal Futbol, Hentbol, bisiklet vb türden birçok spor dalı ile ilgili yayınlar ve programlar yapmaktadır. Birçok kıta üzerinde yayın faaliyetlerini sürdürmekte olan kanal yaptığı programlar ile dikkat çekmektedir. 2012 yılında kurulan kanal yayın hayatına devam etmektedir.

Kanalın Programları

            Kanal yaptığı programları genel olarak spor alanında yürütmektedir. UEFA kupası maçlarını yayınlamanın yanı sıra, Avrupa Futbol Şampiyonası maçlarının da yayınlarını yapmaktadır. İspanyol ve Arjantin liginin maçlarını da yayınlayan kanal birçok futbol ligi ve şampiyonasının yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. Atletizm alanında da yayınlar yapmaktadır. Golden lig ve ıaff atletizm şampiyonası ve olimpiyat oyunlarındaki atletizm müsabakalarımı izleyicilerine ulaştırmaktadır.

             Moto GP, Süper Bike Dünya Şampiyonası, Speed Car gibi birçok moto sporları üzerine de yayınlar yapan kanal, bunları yayınlamanın yanında farklı alanlarda da yayınlarını sürdürmektedir. Tenis turnuvaları, Basketbol müsabakaları, voleybol ve diğer birçok spor dalı ile ilgili yayınları yapan kanal izleyici kitlesini artırmanın peşindedir.

 Bein sports 1 hd canlı izle

             Bu kanalı izlemenin birçok yolu vardır. Bunlardan belki de en kolayı internet üzerinden canlı yayın izlemektedir. Bu yayınları onlinecanlitvizle web sitesinden izlemek en kolay ve en akıcı seçenek sayılabilir. Bu Web sitesini kullanarak izlenecek yayınlar hem görüntü kalitesi hem de hd yayın özelliği ile dikkat çekmektedir. bein sports fr 1hd canlı TV izle seçeneğini en iyi veren canlı tv internet sitesidir.

Kanal 24 canlı tv kanalı üzerinden gündelik değişen haberleri canlı olarak artık hd kalitesinde izleyebilirsiniz.