Belgesel Kanalları Animal PLnet
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?
Animal PLnet

Animal Plnet

            Günümüzün bilişim teknolojilerinin gelişmesine paralel olarak artık televizyon kanallarını, programlarını internet üzerinden izleyebiliyoruz. Özellikle her alanla alakalı bir kanal ülkemizde yayınlarını yapmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan Animal Planet, hayvanlar aleminde meydana gelen olayları anlatan belgeselleri ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

            Animal planet, Discovery Communications ve BCC ortaklığı ile 1996 yılında kurulmuş bir belgesel kanalıdır. Bu kanal ülkemizde paralı platformlar üzerinden yayın yaptığı için belgesel hastalarının bu kanalı http://www.canli-tvizle.com sitesi üzerinden ücretsiz ve hd izleme imkânı bulunmaktadır. Ayrıca canlı olarak yayın vermesi ile bu site en iyiyi verme konusunda elinden geleni yapmaktadır.

Animal planet canlı TV izle seçeneğinin en kolay yolunu yukarıda size söyledik. Şimdi bu kanalda hangi programlar var onları inceleyelim. Genel olarak belirli süreleri kapsayan nitelikte kısa süreli belgesel serileri yapmaktadır.

Özel Akvaryumlar: Bu belgeselde belirli mekânlar için akvaryumlar tasarlayan bir firmanın yaptığı akvaryum tasarımlarından bahsedilmektedir.

 Endonezya'nın Vahşi Adaları: Endonezya'nın volkanizma ile oluşmuş adalarında yaşayan türlü çeşitteki hayvanların hayatlarından kesitler sunan bir belgesel programıdır.

 Timsah Ekibi: Timsahların vahşi yaşamlarının içinde yer alan bir grup insanın timsahları yakalama sırasında timsah ve insan arasındaki mücadeleleri anlatan bir belgesel programıdır.

 Dev Balık Uzmanı: Göllerde ve nehirlerde yaşayan büyük balıkları yakalamaya çalışan bir balık uzmanının yaşadıklarını anlatan bir belgesel programıdır.

Dr.Jeff: Rokcy Dağı Veterineri: Dr jeff adındaki bir veteriner hekimin hayat kesitinden bir parçayı anlatan bu belgeselde, bu veterinerin kliniğine gelen hasta hayvanlar ile veterinerin ayağına gittiği hasta hayvanlar ile yaşadıkları ve o hayvanları nasıl tedavi ettiği anlatılmaktadır.

Haylaz Hayvanlar: Hayvanlar dünyasının haylazlığı ile nam salmış hayvanları ve yaptıklarının anlatıldığı bir belgeseldir. Hayvanlar aleminin komik yüzünün ele alındığı bir belgesel programıdır.

Çocuklar için çok güzel çizgi film yayınları yapan trt çoçuk tv kanalını sitemiz üzerinden hd kalitesinde izleyebilirsiniz.