TV Kanalları A Haber - Gece Ajansı
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?
A Haber

A haber

             Canlı TV izle seçeneği günümüzde internet üzerinden bir sürü kanalın yayın yaptığı ve sanki tek bir televizyondan farklı kanal seçeneklerinin kumanda yardımıyla izleyiciler tarafından seçildiği yayın sistemidir. A Haber canlı izle seçeneği sayesinde internet üzerinden kolay izlenme avantajı sunmaktadır. İnternet üzerinden erişim birçok izleyicinin son zamanlarda daha sık kullandığı, televizyon olmadan da istediği yayınlara ulaşabildiği bir sistemdir A Haber internet üzerindeki bu yoğun tercihin farkında olarak izleyicilerine her yerden daha kolay ulaşım imkânı sunmak için A Haber canlı TV izle özelliğinden faydalanmaktadır.

A Haber Haberin Merkezi

            A Haber, ATV'ye bağlı olarak haber ağırlıklı yayın yapan bir kanaldır. Türkiye'de ilk HD yayın kalitesinde yayın yapan haber kanalı A Haber, TRT Türk’ten sonra 16:9 formatında yayın yapan ikinci kanal olma özelliği taşır. 25 Nisan 2011'de yayınlarına başlayan A Haber canlı izle seçeneği dışında kendi sitesi üzerinden web TV kanalı da bulunmaktadır. 

            A Haber, gündem, spor, ekonomi, teknoloji, yaşam, dünya, haber seçenekleriyle izleyicilere çok çeşitli haber içerikleri sunmaktadır. Haberin Merkezi sloganını kullanan A Haber canlı TV izle seçeneği dışında web sitesi üzerinden yazılı haber metinleri ile de izleyicilerine zengin haber içerikleri vermektedir.

             Hangi alada olursa olsun haber takip etmekten hoşlanan kişiler, gerek televizyondan gerek A Haber'in web sitesi üzerinden gerek canlı izleme seçeneğinden merak ettiği haberlere ulaşma, sevdiği alanlarla ilgili gelişmeleri takip etme imkânı bulmaktadır.

             A Haber kurulduğu günden beri izleyicilerine gündemde yer eden konulara dair en son haberleri iletmekte, teknoloji, kültür-sanat, sağlık gibi kişilerin merak ettiği ve takip etmekten hoşlandığı haber içeriklerini de izleyicileriyle ve okuyucularıyla buluşturmaktadır. A Haber"in gerek televizyon gerek internet üzerinden bu kadar çok takip edilmesinin nedeni ise sunduğu içeriklerin her yaş grubundan, her ekonomik ve kültür seviyesinden insana kolayca ulaşma başarısıdır.

En güzel show proğramlarını artık izlemek için tıklayın. show tv canlı izle